התקנת פרקטים עץ ולמינציה במבצע במגוון עיצובים | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

התקנת פרקטים

 
בשונה מדקים לגינה או פרגולת עץ לבנייה עצמית, פרקטים מהווים עבודת עץ לא רק מקצועית אלא אפילו אומנותית, ולא במובן הדקורטיבי של המילה, אלא במובן זה שמי שמוסמך להתקין פרקטים הוא בעל מלאכה: בעל הכשרה ייחודית שבלעדי לימודה באופן יסודי במקום מורשה לא נין לעשות זאת לבד בצרוה מנסורטיבית ובטיחותית. המשמעות של הצבת פרקטים לבד בלי ללמוד את הנושא היא – פרקטים מתנדנדים, בעלי יכולת למאוד ואפילו ליפול. זה יוצר משטח רצפה לא בטיחותי ועל כן לא רצוי בבית.
 
התקנת פרקטים
 
פרקטים הם משטחי עץ או למינציה, אשר מוטמעים ברצפה של פנים הבית. עד לאחרונה, היינו מבדילים בין פרקטים כמשטחם פנימיים לבין דֶּקִים שהם משטחים חיצוניים, אך בשנים האחרונות כבר ניתן לרכוש פרקטים, ולא דקים, להטמעה בחוץ. כל אריח מהחומר הקשיח קטן יותר ועל כן הוא מוגדר פרקט ולא דק. גם אופן ההתקנה הנו אופן התקנת פרקט ולא דק, משום שבמסגרתה אין הכנה לדק.  

בשונה מדק, אין הרכבה עצמית
 
התקנת פרקטים היא אחת הפעולות המסובכות ליישום בבית. הדבר נובע מכך שבשונה מדק, שיכול "לסבול" טעויות שהבונה עשה בשל היותו קשיח, עמיד ויציב, פרקט הוא חומר דק ועדין אשר גורם למתקין שלו "לשלם" ביוקר על טעויות. התרחיש הגרוע ביותר הוא דווקא הצלחה בהתקנת הפרקטים עם טעויות ללא ידיעת המתקין. זה יתגלה בהמשך עקב החלקה של הפרקט על הרצפה שמתחת בשעת דריכה: מאד מסוכן, ומאד לא סימפטי! לצערנו זה קרה ללא מעט ישראלים שהחליטו כי הם מטמיעים לבד, ועל כן, התקנת פרקטים מחייבת בהכרח עזרה מקצועית מהחברה ממנה רכשתם אותם.
 
התקנת פרקטים מעץ
 
בהתקנת פרקטים מעץ התהליך לא עוצר רק בהטמעה. מדובר במשטחים מאד עבים שעשויים להגביה את הרצפה בכמה מילימטרים טובים. לכן, נדרשת גם הגבהה של כל דלת הנמצאת באותו חדר. חברת התקנת פרקטים מעסיקה טכנאי דלתות שעושה זאת בבית הלקוח. ניתן גם ליידע את המנעולן שלכם שיבצע את ההגבהות הנדרשות לדלתות שלכם.
 
התקנת פרקטים מלמינציה
 
בפרקטים מלמינציה לעתים נדרשת הגבהה של הדלת ולעתים לא, תלוי בדגם הנבחר. פרקטים למינציה, בשנה מעץ, אינם עבים, ולמעשה גם אינם חומים אלא לבנים. הסיבה שמציגים לכם פרקטים חומים וטוענים שזה מלמינציה היא שעל המשטח הלבן הדביקו מדבקות דמויות עץ. בכל חברת התקנת פרקטים ישנן מדבקות לבחירת הלקוח, והוא יכול לבחור גם צבעים שאינם עץ. לכן, התקנת פרקטים למינציה ניתנת ליישום גם בבתים לא כפריים וללא תפאורה של עץ, ואפילו בבתים שהם לחלוטין מודרניים בעלי עיצוב בהיר.
 
התקנת פרקטים לבית

טיפול בפרקטים בימים שלאחר ההתקנה
 
בפרקט למינציה לא נדרש ביצוע של כל טיפול פרק לניקיון, כמו כל רצפה אחרת. אז, יש לשים לב היטב מהם חומרי הניקיון שמותר להשתמש בהם אשר לא יגרמו לרצפה להיסדק או להתנפח. באשר לפרקטים מעץ נדרשת צביעה מחדש כל שנתיים לערך. זה לא שכעבור שנתיים ימים לא יהיה צבע על הפרקט, אבל הוא ידהה בצורה ניכרת לעיין והשקיפות כבר לא תבקע ממנו ללא צביעה מחדש.
 
 
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors