עיצוב פרקט בהתאמה אישית בקטלוג עיצובים 2017 | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

עיצוב פרקט בהתאמה אישית

 
על מנת לעצב את הפרקטים שלכם בהתאמה אישית למצב ביתכם ולהעדפותיכם הדקורטיביות, חשוב מאד שתתייעצו עם חברה מקצועית למכירה והתקנת פרקטים. גם אם תקנו לבד את הפרקטים התקנתם דורשת איש מקצוע שכן בשונה מדקים זו קונסטרוקציה מאד עדינה ומאד מקצועית שקל מאד לעשות בה טעויות שעלולות לגרום לבעיות בטיחות. מוצרים כמו פרקטים מתקינים רק מומחים שהוכשרו לכך. בשונה מתחום הדקים זה משהו שכדאי נורא להקפיד עליו למען בטיחותכם, כאמור. להלן מספר טיפים שימושיים לעיצוב פרקט בהתאמה אישית.
 
עיצוב פרקטים
 
 
על מנת לעצב עבורכם פרקט ייחודי שיתאים לנוסחת העיצוב הביתית שלכם אין צורך להתייעץ עם אדריכלים ומעצבים. בחנות הפרקטים שלנו ישנה גם מחלקה לעיצוב ואדריכלות, גם מחלקת מכירות וגם מחלקת התקנות מנוסה ואיכותית. לכן, בחנות זו תקבלו את כל השירות הנדרש לפרקט שלכם. תחילה, נשלח מעצב פנים מטעמנו לביתכם, או נזמין אתכם לבוא אלינו עם תמונות של הבית. לאחר מכן, נסביר בקווי מתאר כלליים על הפרקטים שלנו ועל הדגמים שעשויים להתאים לכם. לפני שנאשר כי הם אכן כאלו, אם לא ביצענו ביקור פיזי בבית שלכם עד כה, נבצע כעת על מנת למדוד את המרחב ולבדוק את תוואי הרצפה. לפי בדיקות אלו נוכל להחזיר לכם תשובה סופית לגבי מידת התאמתו של כל פרקט, ולהמליץ על דגמים ספציפיים כמתאימים ביותר.
 
עיצוב הפרקט עבור בית הלקוח
 
כאשר מעצבים פרקטים בבית הלקוח יש לבדוק כמה נושאים חשובים. ראשית כל, יש לברר האם אתם מעוניינים בפרקטים מעץ אמתי, או בפרקטים מלמינציה. פרקטי עץ אמתי הם היוקרתיים מבין השניים משום שאלו פרקטים שהצבע שלהם והצורה שלהם אמתיים, ושום דבר לא נעשה כאן בצורה מלאכותית, פרט להכנת העצים לשימוש אנושי באימפרגנציה. העצים מגיעים אליכם כשהם מוכנים להטמעה ברצפה. לעומת זאת, למינציה הוא משטח לבן ודק אשר עוטפים אותו במדבקות דמויות עץ ולכן הוא נראה כמו פרקט עץ לכל דבר ועניין. לאחר שתבחרו בין השניים את המועדף עליכם, נמליץ על תבנית העיצוב הגונית, כלומר על הצבע שיתאים ביותר לשילוב בבית שלכם.
 
עיצוב פרקטים בהתאמה אישית

הטמעת הפרקטים בבית הלקוח
 
אם הובילו לכם את הפרקטים לפני שצוות המתקינים שלנו הגיע, אל תפתחו את האריזה! בפנים תמצאו אמנם את הפרקט שהזמנתם, אבל קל מאד לעשות טעויות איתו. הדבקה לא נכונה עלולה להביא להחלקה שלכם על הרצפה ולכן השאירו זאת למקצוענים. אנחנו נשלח את מחלקת ההתקנה, ונבצע את התקנת הפרקט. ייתכן כי נבקש מכם להזמין את המנעולן האחראי על הבית שלכם על מנת שיגביה את הדלתות. אם נצטרך, נודיע לכם כמה ימים מראש בטרם ההתקנה. 
 
למידע נוסף על עיצוב פרקט בהתאמה אישית יש להשאיר לנו הודעה או לעיין באתר! 
 
 
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors