פרקטים במבצע | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקטים במבצע 

פרקטים אינם מוצרים זולים, אולם מי שמתמצא יודע למצוא מבצעים נחשקים, אשר יהפכו את צריכתם להרבה יותר קלה ממה שהיא באמת. ישנן מספר דרכים להגיע אל פרקטים במבצע: פרקטים במחיר מבצע אשר לא תפסיקו להתגאות בו, ותוכלו להגשים חלום ולרצף את הבית בעץ/דמוי עץ תחת מאמץ כלכלי מופחת.
 
פרקטים במבצע
 
פרקטים למינציה: תחכום והוזלה
 
למינציה אינה עץ, אלא חומר דמוי עץ. על חומר זה, שהוא כאמור חומר קשיח, מודפס משטח שצבוע בצבע עץ, אשר משודך למשטח הלמינציה. בבית ישנם מספר יתרונות: אין דהיית צבע משום שאיש לא צבע את הפרקט אלא השתמש בהדפסה. בנוסף, זהו חומר שמבחינה שווי השוק שלו – זול יותר מהעץ הטבעי. המסקנה היא שגם המחיר הגולמי זול יותר, וגם ההתנהלות בעתיד זולה יותר משום שלא נדרשת תחזוקה שוטפת של הפרקט. לכן, מי שמעוניין למצוא פרקטים במבצע, מוטב לו כי יחפש פרקט למינציה.
 
 
רכישת פרקטים בתאריכים מיוחדים ברמת החברה
 
ישנם תאריכים אשר ברמת החברה שמשווקת את הפרקטים נחשבים לתאריכים סמליים: יום ייסוד החברה, סיום שנה אזרחית עבור החברה, סיום שנה אזרחית עברית עבור החברה, וכד'. בתאריכים אלו ייתכנו הוזלות מחירים עקב סימבוליותו של היום, ולכן חפשו את סופי השנה, התעניינו בימי ה- "הולדת" של חברת הפרקטים, ועקבו מקרוב אחר ברושורים שונים אשר יספקו מידע על מחירי מבצע.
 
רכישת פרקטים בתאריכים מיוחדים ברמה הציבורית
 
רכישת פרקטים בחגי ישראל, בתחילת שנה עברית (בראש השנה), בתחילת חופשת הקיץ, בפסח, ביום העצמאות, וכד'. חפשו את התאריכים המיוחדים הללו, כי בחברת הפרקטים בדרך כלל יספקו מבצעי הוזלה חסרי תקדים בהם יימכרו פרקטים במבצע.
 
מבצעי פרקטים

Doors & Floorsפרקטים במבצע
 
חברת Doors&Floors מספקת לכם פרקטים במבצע מלמינציה במחירים חסרי תקדים. החברה מוצאת לא מעט תאריכים בלוח השנה בהם ניתנים מחירים אטרקטיביים במיוחד עבור כל סוגי הלקוחות. לקוחות שרכשו מאתנו בעבר? חפשו מבצעים ללקוחות וותיקים וחוזרים. אצלנו, יש יותר מדרך אחת לאתר פרקטים במבצע, במחירים שלא תפסיקו להתגאות בהם, ואשר יחסכו לכם המון מהתנהלותכם הסטנדרטית עם מוצרים כמו פרקטים לבית.
 
אתם מוזמנים לבקר במבצע הייחודי שלנו - הקליקו לצפיה במבצע !
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors