פרקטים לבית בקולקציית דגמים חדשים - Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקטים לבית - סקירת סוגים

 
במאמר שלפניכם נסקור 2 סוגים של פרקטים: עץ ולמינציה. כאמור אלו שני סוגים שונים לחלוטין של פרקטים, ולכל אחד מהם היתרונות שלו. אנו מבטיחים כי בסיום קריאת מאמר זה אתם תדעו בדיוק איזה סוג של פרקטים יתאים לבית שלכם ללא כחל וסרק, משום שההבדלים בין הסוגים סותרים עד מאד, ולכל צרכן מתאים משהו שונה מרעהו.
 
סוגי פרקטים לבית
 
פרקט מעץ אמיתי
 
האם מעורב בו חומר אחר בנוסף? לא.
 
האם הצבע על הפרקט קבוע? לא. דהיות צפויות.
 
האם המשטח חזק? כן. ניתן לדרוך עם נעלי עקב, ובמשטחים מסוימים אף לרקוד ולרקוע עמן.
 
פרקט לבית מעץ אמתי הוא פרקט שההצטיינות שלו היא בחוזקה שלו. נעל עקב היא ממש אידיאלית למשטח כזה, ולהיפך. המחיר אינו זול, שכן אם הרצפה צריכה להיות כה חזקה יש לזה כאמור מחיר, אבל אל תטעו, יש למוצר לא מעט הקרבה נוספת מצדכם: תצטרכו להצטייד בפחיות צבעי עץ ולצבוע כל מספר חודשים או שנים את הפרקטים. בנוסף, ייתכן כי הסדקים הקטנים שייווצרו עליו יצריכו אתכם להזמין פוליש, שזה גם כן שירות לא זול ולא פשוט.
 
פרקט למינציה
 
האם מעורב בו חומר אחר בנוסף? כן. משטח דק מודפס דמוי עץ.
 
האם הצבע על הפרקט קבוע? כן. לא נדרשת צביעה מרגע קיבוע הפרקט.
 
האם המשטח חזק? לא כמו עץ. לא מתאים לרקיעות חזקות של נעלי עקב. דריכה רגילה עמן - גבולית.
 
פרקט לבית מלמינציה מכיל בתוכו מילה אחת: חיסכון. הפרקט הוא פשוט החסכוני ביותר, ומקובל מאד לצריכה בקרב מעמד הביניים: עיצוב מהיר של בית, עיצוב משרד, ועוד. אומנים, ובעלי בתי יוקרה פחות יתחברו לסוג הפרקט הזה, גם משום שהמשיכה בקרב צרכנים כאלו לחומרים אמתיים, ולא להדפסות, היא טאבו, וגם משום שרבים מהנשים במעמד זה משתמשות בנעלי עקב, ובלמינציה זה פשוט לא טוב: בוודאי לא כשרוקדים ורוקעים אבל גם כאשר מטיילים עמן זה לא הכי ידידותי למוצר.
 
פרקטים לבית

אם אתם עדיין לא בטוחים - יש לכם למי לפנות!
 
פנו אלינו ואנו נסייע לכם לבחור את דגם הפרקטים לבית המומלץ ביותר עבור הצרכים שלכם ובפרט - עבור הבית בו אתם מתגוררים. אצלנו תמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים!
 
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors