פרקטים לבנים מעוצבים לבית, פרקט לבן גוון בהיר | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקט לבן לחללי מגורים

 
תמיד חלמת על פרקט אבל האשה התעקשה שהבית צריך להישאר הייטק מודרני? תמיד רצית פרקט אבל העיצוב הכפרי או הלטיני לא ממש דיבר אליך? ניתן להשאיר את הבית כמות שהוא, בעיצובו הנוכחי, ולהתקין פרקט המאים לבתים מודרניים: פרקט לבן בשלל גוונים: שלג, קרם או שמנת עם מבחר גוונים לכל "משפחת" צבעים.
 
פרקט לבן לבית
 
התאמת הפרקטים לבתים נעשית על ידי חברה מקצועית
 
חברת התקנת פרקטים לבנים מקצועית עם קבלות ותעודות תתקין עבורך את הפרקטים, תבדוק את ההתקנה ותוודא את בטיחות המבנה לאחר ההתקנה. החברה תגביה עבורכם את דלתות הפנים טרם ההתקנה, ותיתן הוראה למנעולן שלכם בכמה מידות להגביה את דלת השיריונית חוסם או הפלדלת שלכם. עבודה מתואמת ומקצועית בינו וביננו מובטחת. בית בעיצוב שלא חלמת עליו, ובתנאי נגישות מועדפים יהיה מנת חלקך.
 
 
מחירים מיוחדים למזמיני עבודות מרובות
 
ריבוי פרקטים, פרקטים ודלתות פנים או הזמנת ריבוי דלתות פנים יצ'פרו את המזמין במחירים מועדפים גם על בסיס סיטונאי וגם על בסיס היותו לקוח חוזר. המחירים יכללו, כמו בעסקה רגילה, שירות, התקנה, מימוש מלא של כתב האחריות בכל שלב שהפרקטים או הדלתות נמצאות בחזקתך, והטבות נוספות.
 
למינציה או עץ - במה מומלץ להתמקד?
 
אם הראש הוא להישאר בבית מודרני, בסגנון חיים מודרני היינו ממליצים על למינציה משתי סיבות: גם הצבע יותר חזק ויותר עמיד, וגם כי עץ מלא מיועד ללקוח שמעוניין לשבח את עיצובו הכפרי של ביתו, מה שלא קורה בבתיכם. באשר לנימוק הראשון, ניתן לצלוח שנים רבות מאד ואפילו עשורים עם אותו פרקט ללא מגע צבע. יצוין כי פרקט לבן מעץ מלא נרכש בעיקר בשל הצורך לחזק את האימג' של העץ ולחדד את המראה שלו ממלאכותי לטבעי, ולכן אם הבית שלכם אינו על טהרת העץ החום, אלא על טהרת המודרניזם, זה יהיה פרקט עקר, שיצריך אתכם להבריש ולצבוע אותו כל 180-300 ימים, מה שבדרך כלל לא רצוי בסגנון חיים מודרני.
 
פרטים לבנים לחללי מגורים
 
Doors & Floors פרקטים לבנים בהזמנה אישית
 
החברה תייעץ לכם מהו סגנון הפרקטים הלבנים המועדף אך תאפשר לכם לבחור מהקטלוג את הגוון והדגם הרצוי. החברה תבצע את ההתקנה, כולל הגבהת דלתות פנים ותספק כתב אחריות נדיב ביותר על הפרקטים ששווקו עבורכם.
 
למידע על פרקט לבן לחללי מגורים - צור קשר עם Doors & Floors!
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors