פרקטים למטבח בעיצובים 2017 | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקטים למטבחים

כל המעוניין לעצב פרקטים למטבחים צריך להיעזר במעצבים מקצועיים וחברת התקנות מקצועית. זהו שירות שלא ניתן ליישם לבד, לא לקנות, לא להתקין ולא להטמיע. הכל צריך לבוא מן המוכן, משום שזו אחת מהמשימות המורכבות ביותר ליישום הן מבחינת ייצור שבבי העץ או הלמינציה של הפרקט, וכמובן מבחינת ההתקנה וההטמעה שצריכות להיות גם בטוחות, גם ללא החלקת מי מהשבבים על הרצפה, וגם נוחות להליכה ודריכה.
 
פרקטים למטבח
 
עזרה מקצועית נדרשת לכל אורך פרוייקט הפרקטים
 
החל מהמלצות על עיצוב הבית ועד להתקנה בפועל במטבח, פרקטים מהווים נושא למקצוענים, ובשום אופן לא לכם – כפרטים בודדים. פרקט שהותקן על ידיכם ולא על ידי חברה מקצועית עלול להחליק, למעוד, לרקוד או פשוט לא להתאים לסביבה בה הוא הוצב, מה שיוביל לשחיקתו המהירה. עם סיוע מקצועי מחברת פרקטים למטבחים אתם זוכים לקנות רק פרקטים המתאימים במטבח מבחינה עיצובית, ורק כאלו שיהיו בטוחים להנחה על משטח הבטון בחדר שלכם. כמובן שרק מקצוענים יטפלו בפרקטים שלכם, וידאגו להביא אליכם הביתה משטח ריצוף חלק, בטוח, נקי ומהנה ומענג על מאד להליכה.
 
למה חשוב לדאוג כאשר מעצבים פרקטים?
 
להתאמה לעיצוב הבית על גווניו השונים. להתאמה על עיצוב הבית מבחינה צורנית: לא כל פרקטים למטבח או מסגרת של פרקטים בהכרח מרובעת. יש מסגרות ופרקטים עגולים ואליפטיים, וחשוב לדעת במה לבחור כך שיתאים לצורות השולטות במרחב. בנוסף, אם זהו פרקט למינציה חשוב לוודא שהצבעים שלו עמידים וחזקים, מצופים בחומרי ציפוי והודבקו על משטח הלמינציה באופן מיטבי. אם מדובר בפרקטים עץ יש לוודא כי זהו עת מלא כמו מהגוני או אלון, ולא עצי סנדוויץ'. יש לוודא כי מספקים לכם את כל הידע על חומרי ניקוי וצביעה לפרקט מטבח מעץ, שכן זהו הכרח לצבוע ולתחזק אותו שאינו מן הנמנע, בשונה מפרקטים למינציה שנשארים שלמים גם אם לא מתחזקים, ולמעשה נותרים חדשים וללא בלאי גם במצב זה.
 
התקנת פרקטים למטבח
 
דגשים לגבי פרקטים למטבחים
 
התאמה לחדר, התאמה לריהוט החדר מבחינה עיצובית, התקנת עזרים שיאפשרו להניח עליהם את המיטה והארון בבטחה, ויישום כל פעולה אחרת אשר תערוב לכך שפרויקט פרקטים למטבחים ייצא לפועל בצורה מיטבית והפרקטים יישמרו לאורך זמן כחדשים.
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors