פרקטים במשרדים וחללים עסקיים | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקטים למשרדים וחללים עסקיים

התקנת פרקטים במשרדים חשובה מאד לאימג' שלהם בתור בתי עסק. הפרקטים במשרד ישדרו רשמיות מחד וחמימות מאידך, ועל כן יהוו מוקד משיכה ללא מעט לקוחות ולקוחות ממתינים לשירותכם. גם לכם – העובדים, התקנת פרקטים במשרדים תהווה צעד נדרש, שכן יהיה מדובר במוצרים נוחים יותר לדריכה כמעט מכל מוצר ריצוף אחר, יציבים יותר, ולמרבה ההפתעה, לא מאד יקרים ביחס לריצוף אבן מסוגים שונים. 

פרקטים למשרד

 

כיצד במשרדים בוחרים פרקטים מתאימים?

הבחירה מתבצעת על פי אמות מידה מקצועיות בהנחיית מעצבי פנים. הפרקטים שנבחרים צריכים להיבחר כשהם מתאימים לחלל המשרד שלכם מההיבט העיצובי בצבע ובצורה. גם בגימור – מט לעומת מבריק נדרשת התערבות של מעצב פנים, שכן האחרון הוא שיכול לנבא האם פרקטים מבריקים יגרמו לסנוור יתר או שמא זה מה שנדרש בסביבה בה התאורה הפנימית אינה חזקה דיו. כך או כך, במשרדים חשוב מאד שמעצב פנים ילווה את בחירת הפרקטים שלכם. עניין נוסף שחשוב לשים לב אליו – כמעט כל פרקט מעץ אמתי יכול להיות מיוצר מלמינציה: חומר קשה דמוי פלסטיק, שמעליו מדביקים הדפסה דמויות עץ. התוצאה היא פרקט למשרד שנראה בדיוק כמו פרקט עץ, אך בשונה ממנו לא מצריך תחזוקה שוטפת, וגם לא צביעה מחדש.

כיצד מתבצעות התקנות הפרקטים במשרד?

ההתקנות מתבצעות על ידי חברה מקצועית אשר מכירה היטב את התחום, ומתקינה את הפרקטים למשרד בכפוף לכל כללי הבטיחות. זהו אחד המוצרים שנדרש ממש ידע מדופלם על מנת להתקין אותו טוב, שכן בדרך כלל כשבני אדם לא מלומדים מתקינים אותם זה גורם למעידות, התחלקויות וחוסר יציבות, מה שלא מומלץ, ודאי לא במשרד בו העובדים שלכם יוכלו לתבוע אתכם על תאונות עבודה אם יקרה משהו. לכן, על המשרד שלכם לא מהמרים: במשרד שלכם מתקינים פרקטים רק המקצוענים מחברות שיווק וייבוא פרקטים.

פרקטים למשרד ולחללים עסקיים

עלויות פרקטים למשרד

עלויות פרקטים למשרד כרוכות בסוג הפרקט, בכמות הפרקטים הנדרשת ולרמת הפרקט כשהוא על הקרקע: בלות, צביעה מחדש, וכד'. ככל שלפרקט נדרשות פחות עבודות תחזוקה הוא יהיה יותר יקר, על אף כי בדרך כלל פרקט עץ, שמצריך את הצביעה מחדש, יקר יותר מפרקט למינציה, בשל חוזקו, עמידותו ויכולותיו לספוג חבטות טוב יותר מפרקט דק מלמינציה.

 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors