פרקט שחור, פרקטים גוון שחור בייצור עץ | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

עיצוב פרקט שחור כהה לבית

בתים פרטיים שיש בהם פרקטים שחורים הם בתים שהושבחו והעלו את ערכם, ולכן הריצוף הזה מאד כדאי. בניגוד למה שחושבים, הוא אינו מאד יקר ואינו מאד בלתי אפשרי מבחינת מחירים. לשם השוואה, ריצוף שיש, גרניט וקרמיקה נחשבים ליקרים יותר. בבתים פרטיים, התקנת פרקט שחור כהה הופכת אותם לבתים בנוסח עיצוב כפרי, מעלה את ערכם מבחינה עיצובית, מה שמעלה את ערכם גם מההיבט הפיננסי. עיצוב פרקט לבתים פרטיים מבטיח, למעשה, כי הבית יזכה בתמורה עיצובית משופרת ביותר, אשר תתרום לאיכותו ותספק לכם ריצוף נוח ונגיש הרבה יותר מאשר בעבר.
הטמעת פרקטים על הרצפה בבית
 
פרקטים שחורים בהתאמה
 
ההטמעה חייבת להתבצע על ידי חברה איכותית המתמחה בפרקטים שחורים כהים מעץ. החברה, אשר תבחן היטב את הנעשה בבית שלכם, תגבש רשימת קניות לרכיבי הפרקטים, מחלקי הצד ועד לחלקים המרכזיים ברצפה. החברה תודיע לכם אם יש או אין צורך לעשות שינוי הגבהה בדלת, ותעשה את השינוי או תורה למנעולן שלכם לעשותו במקומה, תוך מסירת מידות מדויקות לביצוע השינוי. 
 
האם כל פרקט יהיה עמיד לאורך זמן? אם לא, במה הבלאי יתבטא?
 
מי שחפץ בפרקט שחור עמיד לאורך זמן, ללא תחזוקה שוטפת יוכל לבחור פרקטים שחורים כהים מלמינציה, שהם לא פרקטים מעץ אלא מחומר הלמינציה. בחלקם העליון מודבקת הדפסה שנראית כמו עץ. ניתן, למשל, לבחור פרקטים םמינציה עם גוון מייפל, לעומת פרקטים מעץ מייפל אמתי שיהיו יקרים יותר בשל מקוריות זו. בשורה התחתונה, פרקטים מלמינציה עמידים לאורך זמן, לא מתקלפים ולא מתבלים. פרקטים מעץ ידרשו צביעה וציפוי מחדש בפרקי זמן קבועים על מנך שלא יצברו בלות, ולא יאבדו את הגוון המקורי שלהם.
 
פרקטים שחורים
 
כאשר חברה מקצועית מספקת לבתים פרטיים פרקטים, מה אתם מקבלים?
 
עיצוב פרקט לבתים פרטיים יעניק לכם הטבות רבות כגון הדרכה כיצד לתחזק פרקטים שחורים מעץ אמתי, כולל הצטיידות בצבעים למילויו. במקרה של למינציה יוסבר לכם עם אלו חומרי ניקיון כדאי לנקות את הפרקט השחור על מנת שלא יתנפח אלא יישאר כמות-שהוא גם אחרי בזיקת מים. כך, תוכלו להבטיח כי תדעו את כל רזים התחזוקה והניקיון של הפרקטים, ותוכלו להשאיר אותם בבתיכם לאורך זמן כמוצר מוגמר, ללא בלאי וללא פחת.
 
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors