פרקט PVC , פרקט פי וי סי | Doors&Floors
 
 
 
077-9965070
 
 
 

&nbap;
פרקטים עץ Quick-Step
פרקטים למינציה Krono
פרקטים למינציה KronoTex
פרקטים למינציה Quick Step
פרקטים למינציה Balterio
פרקטים למינציה KronoSwiss
פרקטים למינציה Kaindl
דלתות למינטו
הפרוייקטים שלנו
 

פרקט PVC

אחד הפרקטים העמידים ביור בשימוש הביתי הוא פרקט PVC. על אף כי הפרקט החל את דרכו באזורי תעשייה, אולמות תצוגה ושטחי מסחר שונים, כיום הוא ניתן לשימוש בבתי אב פרטיים, ולא זו אף זו – הוא נחשב לנפוץ ופופולרי מאד. פרקט PVC עשוי רצועות דקות ביותר, בשונה מפרקט העץ המסיבי, ולכן הכנתו להטמעה על הרצפה לא אורכת זמן רב. ניתן להטמיע ללא עבודת הכנה להנמכת רצפות והגבהת דלתות, כלומר ישירות על משטח הקרמיקה או האבן. 
 
 
פרקט PVC
 
עמידות בפני כל חומרי הניקיון
 
ניתן לנקות עם מים וחומרי ניקיון בלי הגבלה. הסיבה שיצרני פרקטים מסוגים אחרים אוסרים עליכם לעשות כן היא כפולה: הם חוששים מניפוח עקב שימוש יתר במים ומהשארת כתמים עקב שימוש בחומרים אסורים. הפרקט PVC בהגדרה לא משאיר כתמים לא רק כי נין להסירם בקלות, אלא משום שהם מראש לא נוצרים. כאשר נוזל רעיל או מכתים נוגע בכזה משטח, האחרון סופח את הצבע שלו כלא היה. 
 
 
התקנה קלה ופשוטה, ללא אריכות זמן
 
ניתן להכין את הפרקט למינציה מהיום להיום בלי לעשות עבודות הכנה לא בדלתות ולא על הרצפה. במקרים חריגים בהם עבודות הכנה כן נדרשות הן יהיו הרבה יותר פשוטות וקלות לביצוע מאשר בפרקטים מסוגים אחרין הידועים כעבים יותר ואלסטים פחות. לכן, לא היינו מתקינים לבד את המשטחים, אבל נדבך ההתקנה המקצועי שיידרש מכם יעלה לכם הרבה פחות מאשר שירות התקנה ממושך של פרקטים עבים מעץ או מחומר דמוי עץ שאינו פרקט PVC.
 
התקנת פרקט PVC
 
למי מתאים פרקט PVC?
 
למעוניינים בריצוף פרקטים PVC מהיר. למעוניינים בריצוף פרקטים ללא עבודות הכנה. לכל מי שזקוק לפתרון ריצוף פרקטים מהיר באופן יחסי, ללא הכנות מוקדמות מסיביות. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי מדובר במוצר יקר ולא בתמחור נגיש. מדובר במוצר אשר תכליתו היא פרקט דק ולא עבה, ולכן מי שקונה זאת לעשיית שיעורי ספורט או ריקוד יעדיף עדיין להשתמש בפרקט מעץ אמתי. במשרדים, בתי אב בהם הפרקט הוא רק לצורכי דיור, ולא אימון, ובכל מקום בו הוא משמש לדריכה סטנדרטית ולא מסיבית, זהו פתרון בוטיק ממעלה ראשונה, המאפשר לכם ליהנות מריצוף איכותי בהחלט.
 
 
 

Doors&Floorsפרקטים למינציה | התקנת פרקטים | פרקטים לסלוןפרקטים מייפל | פרקטים עץ מהגוני | פרקטים לחדרי ילדיםבלוג | צור קשר | מפת אתר
Doors&Floors כתובתנו: המכבים 14 ראשון לציון, טל: 077-9965070 

פרקטים עץ למינציה doors&floors